Najczęściej zadawane pytania.

Płatności:

Jeżeli rodzic decyduje się na skorzystanie z naszej oferty to zawieramy umowę w której są sprecyzowane warunki płatności. Generalnie płaci się z góry za dany miesiąc. 

Coś w stylu Netflixa.

W przypadku gdy lekcja nie odbędzie się z powodu nauczyciela, to zajęcia odbędą się w innym terminie. Na wyraźne życzenie ucznia zapewnimy pełny zwrot kosztu lekcji lub zaproponujemy zmianę korepetytora.

Gdy zdasz sobie sprawę, że nie możesz uczestniczyć w zaplanowanej lekcji, postaraj się jak najszybciej poinformować o tym swojego korepetytora. Pamiętaj, że możesz odwołać lub przełożyć lekcję za darmo jedynie do 4 godzin przed jej rozpoczęciem. Limit darmowych przełożeń jest inny dla różnych pakietów. Miesiąc -1 przeniesienie, Matura i semestr – 3 przeniesienia.

Kurs przygotowujący do matury nie wymaga zakupu żadnych książek – wszystkie materiały dostajesz na zajęciach. Nauczyciel może polecić Ci jakiś podręcznik lub ćwiczenia, jednak dokonanie zakupu zalezy od Ciebie i nie jest obowiązkowe.

W Regulaminie portalu w punkcie 4.10. znajdujemy odpowiedź:

W przypadku nieobecności Ucznia na Korepetycjach, koszt danej Lekcji nie jest zwracany. Administrator Portalu może udostępnić Uczniowi nieodpłatnie nagranie zajęć, jednak taka sytuacja może mieć miejsce nie częściej niż raz w miesiącu. W przypadku dłuższej nieobecności Ucznia z przyczyn niezależnych – Administrator Portalu będzie rozpatrywał sytuację indywidualnie.

Istnieje również pakiet indywidualny. Więcej informacji w cenniku.

Dokładne informacje na temat płatności znajdziesz w Regulaminie portalu w I Warunki zawierania umowy realizacji Korepetycji

Istotne kwestie Regulaminu:

“4.6. Opłacenie przez Użytkownika faktury pro forma równoważne jest z zapisem na zajęcia i rezerwacją miejsca.

4.7. Pierwsza lekcja ucznia jest zawsze bezpłatna.

4.8. Portal maturalni.com umożliwia wpłatę należności za pośrednictwem przelewów na rachunek bankowy Fundacji Klub Młodych Liderów:

BNP Paribas Bank Polska S.A. 34 1600 1462 1022 7459 3000 0003

Wpisując w tytule: Imię i nazwisko, przedmiot i miesiąc za który dokonywana jest płatność.

Np. Jan Nowak, matematyka, styczeń 2021.

4.9. Użytkownik może skorzystać z płatności z góry za wybrany pakiet lub z miesięcznych opłat. Opłatę miesięczną należy uiścić najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego usługę.

Pierwsza płatność odbywa się na podstawie faktury proforma, która płatna jest w ciągu 10 dni od daty jej wystawienia. Zawarta na niej kwota uwzględnia odpłatność za udział w korepetycjach do końca przyszłego miesiąca. W przypadku nie uiszczenia płatności w terminie, o którym mowa powyżej Administrator Portalu może naliczyć karę umowną w wysokości 50 zł. Zaległość w płatnościach przez Użytkownika powyżej miesiąca powoduje, że jest skreślany z listy Uczestników.”

Faktura pro forma to dokument, który nie jest dowodem księgowym, jest wystawiany kontrahentowi w celu informacji o szczegółach transakcji oraz ewentualnych płatności, w naszym przypadku stanowi ofertę zawarcia transakcji.

Na ten moment możliwa jest tylko płatność tradycyjnym przelewem. W najbliższym czasie planujemy oczywiście zwiększenie możliwości dokonywania płatności.

Możesz zapłacić za wybrany pakiet z góry! 🙂

O Maturalnych:

Nasi nauczyciele-korepetytorzy są bardzo skrupulatnie wybierani i wszyscy z nich posiadają odpowiednie przygotowanie przedmiotowe i pedagogiczne. Wszyscy doskonale znają wymogi programowe i mają wieloletnie doświadczenie. Wielu z nich jest egzaminatorami, więc masz wiedzę z pierwszej ręki.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego i umówienie się na pierwszą próbną lekcję, która jest bezpłatna. Po tej lekcji, znając już możliwości i oczekiwania ucznia, proponujemy formę zajęć, program i częstotliwość uczęszczania.

Kurs składa się z cotygodniowych zajęć prowadzonych w blokach po 45 minut. Na kursie rozwiązywane są zadania, które obowiązują na egzaminie maturalnym. Zadania rozwiązywane są wspólnie z nauczycielem. Zajęcia mają charakter współpracy i dialogu, a nie wykładu. Możesz zabrać głos i zapytać o dowolną kwestię mającą związek z zadaniem. Po każdych zajęciach zwykle dostajesz zadanie domowe z materiału przerobionego na zajęciach. Kursant ma obowiązek przynieść rozwiązane zadanie domowe na kolejne zajęcia. To pozwoli ci dowiedzieć się w jakim stopniu opanowałeś dany dział i nad czym musisz jeszcze popracować.

Pamiętaj! W naszej ekipie pracują egzaminatorzy, więc masz informacje z pierwszej ręki.

Jako Fundacja Młodych Liderów od 6 lat pracujemy z grupą młodych ludzi oraz jesteśmy w bliskich kontaktach ze szkołami średnimi. Doskonale znamy problemy młodych ludzi oraz wady obecnego systemu edukacji. Tworząc platformę staraliśmy się dobrać nieprzeciętych pedagogów oraz całym systemem zadziałać na korzyść ucznia.

Oferujemy pomoc najlepszych nauczycieli w przystępnej cenie dzięki zajęciom w grupach.

Dajemy gwarancję, że przygotujemy Cię do matury najlepiej jak umiemy! My damy z siebie wszystko ale to od Ciebie zależy ile wyciągniesz z naszych zajęć i jak bardzo przyłożysz się do matury!

Korepetycje:

Materiał wyznaczany jest przez nauczyciela i zawsze jest dobierany indywidualnie do potrzeb ucznia.

Nauka w grupie często bywa bardziej skuteczna od indywidualnej. Uważamy, że nauka w grupie 4-8 osób należy do jednej z najskuteczniejszych form uczenia się.

Korepetycje online prowadzone są przez Internet przy użyciu platformy Google Meets, która doskonale dopasowana jest do tego typu zajęć. Lekcje odbywają się w grupie zazwyczaj 4-6 osób.

Podczas pierwszych korepetycji poza samą nauką, nauczyciel postara się ustalić preferencje naukowe uczniów. Dobrze jest przygotować kilka pytań, które chcielibyśmy zadać, aby lepiej zrozumieć, czego możemy się spodziewać. Zachęcamy do tego, by otwarcie mówić o swoich preferencjach oraz o tym, czego chcielibyśmy unikać. Pierwsze zajęcia to także okazja na zbudowanie miłej i przyjaznej atmosfery. To jaka relacja powstanie między korepetytorem a uczniem ma duży wpływ na motywację i osiągane efekty nauki.

45 minut. Nauczyciel i uczniowie powinni pojawić się na 2-3 minuty przed startem, by sprawdzić ustawienia, mikrofony i kamerki.

Korepetytor też człowiek – może zachorować lub mogą zdarzyć się problemy techniczne.
W przypadku choroby korepetytora – dostaniecie informacje kilka godzin/ dni wcześniej i zajęcia zostaną przełożone na dogodny termin. W przypadku braku dogodnego terminu – zwrócimy koszt zajęć. W przypadku problemów technicznych rozwiązanie sytuacji nastąpi podobnie.

Wszystko zależy od nauczyciela, ale w większości przypadków – tak! Zadania domowe pozwolą Wam na utrwalenie wiedzy lub schematu postępowania oraz napotkanie nowych przeszkód, które omawiane będą na zajęciach 🙂

Zakończenie zajęć mija wraz z upływem pakietu, który wybrałaś/eś podczas zapisów do portalu.

Jeżeli będziesz czuć, że chcesz rezygnować, musisz zgłosić do nas reklamacje usługi. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie portalu w VIII. Reklamacje. Będziemy podchodzić indywidualnie do każdego przypadku.

Jeśli jesteś niepewny co do wybrania większego pakietu proponujemy pakiet MIESIĄC. 🙂