Koordynator projektu

Sebastian Peret

W projekcie odpowiada za pracę zespołu, aktualizację strony internetowej, oprawę graficzną, a także nawiązywanie współpracy ze Sponsorami i Partnerami.

Studiował na UMCS w Lublinie. Kierunki: Kreatywność Społeczna oraz Zarządzanie w Politykach Publicznych

Prowadzi firmę zajmującą się pozyskiwaniem dotacji dla organizacji pozarządowych i firm. Tworzy strony internetowe.

Prowadzi fundację, a także wspiera działania ponad 50 innych organizacji pozarządowych. Realizator blisko 100 projektów społecznych.

Office Manager

Izabela Peret

Odpowiada za procedury przyjmowania nowych użytkowników do portalu oraz wszelkie decyzje i kwestie informacyjne dotyczące zajęć dla Uczniów i Korepetytorów. Zarządza biurem projektu.

Studiowała na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Kierunek: Farmacja

W Fundacji Młodych Liderów pełni rolę Kierownika administracji oraz Mentora nad zespołami liderskimi.
Pracuje także jako Magister Farmacji w lokalnej aptece.

Prowadzi Fundację, ma na swoim koncie kilkanaście zorganizowanych projektów społecznych. Największą siłą napędową są dla niej projekty edukacyjne, medyczne i charytatywne.

PR Manager

Wiktoria Noga

Odpowiada za zapisy uczniów na zajęcia, a także kontakt z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami. Dba o wizerunek projektu.

Pierwszoroczna studentka kierunku Zarządzanie Publiczne. Dobrze napisana matura, pozwoliła jej podjąć studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Z zamiłowania dziennikarka. Współpracuje z ogólnopolskimi mediami, przyjmując zarówno rolę osoby prowadzącej, jak i udzielającej wywiadów.

Działalność społeczną stawia na pierwszym miejscu. Organizator wielu wydarzeń i projektów dla młodzieży. Laureatka konkursu wyłaniającego najlepszych młodych działaczy społecznych w Polsce.

HR Manager

Monika
Saj

Odpowiada za kontakt z nauczycielami, przydzielanie im lekcji oraz ich rekrutację. Jest osobą kontaktową dla uczniów, którzy rozpoczynają przygodę z serwisem Maturalni.com.

Absolwentka Finansów i Rachunkowości na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a także studentka Psychologii.

Jest współtwórcą ogólnopolskiego programu wsparcia psychologicznego dla pracowników firm. Entuzjastka psychologii w biznesie.

Uwielbia podróżować poznawać nowe kraje, kultury i ciekawych, pozytywnie zakręconych ludzi.

Promocja

Nataniel Brożnowicz

Odpowiada za promocję Maturalnych w internecie. Administrator grup na Facebooku, a także autor wartościowych treści udostępnianych zarejestrowanym osobom.

Pasjonat nauki. Jeden z najbardziej utytułowanych licealistów w Polsce w roku 2018/2019. Obecnie student Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Wśród kilkudziesięciu projektów, za których promocję odpowiadał znajduje się m.in. Kino Samochodowe, które dotarło do 3 200 000 osób z całej Polski.

Prelegent TEDxYouth oraz realizator wykładów szkoleniowych dla młodych ludzi.